Mechanik z Dojazdem Warszawa Naprawa Auta Warszawa CplusE #28 – Tryb OUT w tachografie

CplusE #28 – Tryb OUT w tachografie


Mechanik z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Mobilny Mechanik +48 570 933 114

1. Mobilny Elektryk +48 512 149 689

2. Mobilny Elektryk +48 534 649 204

Mobilny Mechanik dojazd do 30 min!

Lub wybierz opcje Mechanika z dojazdem w Warszawie

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaSprawdź sklep https://cpluse.pl/, w którym znaleźć można sprzęt dla prawdziwych zawodowców. Kierowcom polecamy: – DTCO …

source

Mechanik z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Mobilny Mechanik +48 570 933 114

1. Mobilny Elektryk +48 512 149 689

2. Mobilny Elektryk +48 534 649 204

Mobilny Mechanik dojazd do 30 min!

Lub wybierz opcje Mechanika z dojazdem w Warszawie

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

47 thoughts on “CplusE #28 – Tryb OUT w tachografie”

 1. No i odjebalem.niechcacy wbiłem out.nie mogę go wyłączyć czyli co? Wyjąć kartę i włożyć ją ponownie? Dezaktywuje się wtedy?

 2. polscy kierowcy za matactwo,przemyt i przekrety maja zawsze problem,co bys nie wydrukowal,co bys nie napisal jak bedzie chcial to tak wypisze tobie mandat,dominujemy w kontrolach plynac z Holandii czy z Francji do UK,bija nas tylko Rumuni i Bulgarzy

 3. Sytuacja z życia.. pracuje od 20 ( auto mam załadowane) do 6 rano.. Ok godziny 18 inny kierowca/ magazynier podstawia mój zestaw pod dok na załadunek(out).. wszytko wykonywane jest na terenie zakładu.. czy w tej sytuacji mogę mieć problemy podczas kontroli ??

 4. A jak na bazie w mojej firmie już na placu skończy mi się czas to mogę w tym trybie aut wyspać patelke i odstawić auto na swoje miejsce? Oczywiście wszystko dzieje się na terenie prywatnym.

 5. Czy po dojechaniu na bazę swojej firm z towarem, mogę włączyć tryb out i jeździć nadal po placu mojej firmy (czyli nie po drodze publicznej)?

 6. Witam
  Co zrobic jak pomyliłem sloty na karte i włożyłem ja do slotu nr 2.Tachograf pokazywał jazde bez karty,stawałem kilka razy zeby wyjac karte ze slotu nr 1 ale nie moglem bo jej tam nie było.Po 11 minutach zorientowalem sie co jest nie tak i poprawiłem.Co zrobic w takiej sytuacji?

 7. A ja jeżdżę po całych niemczech bez karty na oucie…
  solowka z przyczepa zarejestrowana jako sprzet budowlany. Przewoze tylko kontener ze sprzetem i maszyne na przyczepie…
  Nie płacimy ani toll collect ani nie ogranicza mnie tacho. Czasami z budowy na budowe przejezdzam 500 km na strzała bez karty i staje kiedy mi jest to potrzebne a nie tachografowi.:)
  Oczywiscie jak dojade to pozniej po terenie kilkunastu km sie krecimy tylko. Moim zdaniem tez jest to srednio uregulowane bo pal licho na budowie bo przychodze do pracy rano wieczorem wychodze do hotelu i auto prawie stoi w miejscu, no przez cały dzien max 20 km zalezy od kilku czynnikow.
  No ale przejazdy po 500 km bez tacha to takie srednie no ale nigdy problemow nie było. Troche stresujace jest to gdy bag jedzie i wjezdza przede mnie i sprawdza toll collect przez kilka kilkanascie km po czym sie oddala.

 8. Czy jak zepsuje się nam ciągnik w trasie i gdy przyjedzie pojazd odholuja cy to włączyć tryb out w momencie jak oni przyjadą?

 9. Witam.
  Czy można użyć trybu OUT gdy wjechałem na baze i muszę umyć auto, zatankować i odstawić naczepe a pozostało mi np 5 min do 6h czasu pracy po którym powinna być pauza lub kończy mi się dobowy czas pracy ale jestem już na terenie firmy.
  Czy w tym przypadku mogę podjechać pod dystrybutor zakończyć moją pracę wyjąć kartę i resztę zrobić na trybie OUT ?

  Z góry dziękuję za odpowiedź.

  Pozdrawiam

 10. Wszystko pięknie ładnie ale jeśli zakończymy dzień, wyciągniemy kartę i nie zrobimy Out a serwisant zacznie jeździć autem pa bazie co wtedy?

 11. Witaj. Super filmy oglądam od dawna. Teraz pytanie:
  Odstawialem kilka razy ciężarówkę na warsztat. Oczywiście bez mojej karty mechanicy nie wlaczali trybu out a po prostu wsiadali i jechali "jazda bez karty". Ja po powrocie do auta robiłem wydruk i prosiłem o pieczątkę serwisu.
  Czy jazda bez karty przez mechaników to prawidłowe postępowanie czy mam domagać się aby następnym razem wlaczali tryb out, albo samemu włączać po odstawieniu auta na serwis? Jakaś kara dla firmy?

 12. Hej. Jeżdżę w UK i tu normą jest, że jak przychodzę rano, to mam na tacho info, że ktoś bez karty jeździł. Raz, że często w nocy ładują i muszą sobie podstawić a dwa, że mechanik też czasem na kanał wiedzie. Do tego place często są tak małe, że aby wyjechać trzeba przestawić czasem inny pojazd. Pytałem w kilku firmach i twierdzą, że to nie problem, raczej norma. Zresztą pojazd nie jest mój i nie mam wpływu kto i po co nim w nocy jeździ.

 13. Witam świetny odcinek. Mam pytanie czy mogę jeździć non stop w OUT w obrębie placu budow rafinerii lub elektrowni.dystans dzienny 5km. Pozdrawiam kierowca wywrotki

 14. Witam co w przypadku kiedy nieświadomie włączę tryb out?
  Zrobiłem tak niechcący i jechałem 15 minut i w dalszej części dnia zakończyłem pracę ponad 15 minut wcześniej niż czas pracy mi na to pozwalał i zrobiłem wydruk opisując nieświadome włączenie trybu out. Zrobiłem to prawidłowo czy bezdyskusyjnie grozi mi mandat?

 15. Mam pytanie co do tego OUT. CZĘSTO ładuje na Włoszech stał i mam po 15 lub więcej punktów suwnicowych na danej firmie i nie jestem wtedy na drodze a czasami ychod, i mi nawet 40 minut jazdy po tej firmie. Pytanie moje czy wtedy mogę włączyć tą funkcje? aby zaoszczędzić jazdę. Dziękuję

 16. A co to kierowcę obchodzi co dzieje się z autem jak go w nim niema przecież w momencie zdania kluczyków i wyjęcia karty jego rola jako kierowcy odpowiedzialnego za pojazd przestaje obowiązywać.
  Przecież właściciel może sobie jeździć po swoim prywatnym terenie dla zabawy i co to kogo obchodzi.
  A kierowcy nic do tego.
  Dotyczy wpisów man.

 17. Czy dopuszczalne jest używanie trybu OUT w czasie kiedy samochód używany jest do przewożenia ładunków na terenie budowy zamkniętej, nie porusza się po drogach publicznych ?

 18. To jesli stoje na terenie po za drogą publiczną na parkingu firmy gdzie mam rozładować i czas pracy mi się skończył a chce wjechać rozładować to czy włączając out mogę się wytłumaczyć że dałem podjechać pod rampę pracownikowi firmy która robi rozładunek w razie kontroli? Przecież teoretycznie mogło by tak być i było by to legalne czy nie?

 19. U mnie dziś sytuacja wygląda tak, zaparkowałem auto na fajnym parkingi ale zaczely się na niego autobusy zjeżdżac i trzeba było przeparkować kilkaset metrów. No i właśnie w takich momentach zdaje sobie sprawę z tego co za durnie te przepisy wymyślały.

 20. A co jeśli kierowca jedzie na załadunek drewna do lasu? Można jechać na out w lesie żeby nie tracić czasu jazdy? Jadąc przez las z bardzo mała prędkością w ciężkim terenie tylko niepotrzebnie nalicza się czas jazdy który można by później wykorzystać na drodze publicznej

 21. Tryb out tak jak i tzw. złotą minutę można a niekiedy trzeba wykorzystywać w sposób umiejętny i racjonalny na własne potrzeby . I nie są to mity …
  Pozdrawiam

 22. Pytanie: wyjeżdżam z magazynu jadę do drugiego magazynu włączam bez wyciągania karty tryb out, jeżdżę na terenie magazynu liczy mi inną pracę. Wyjeżdżam z pod tego magazynu kończę tryb out i jadę pod kolejny magazyn, wjeżdżam włączam tryb out jeżdżę parkuje itp. Liczy mi Inną pracę. Czy to jest prawidłowe wykorzystanie trybu out. Czy mogę to wykorzystać w ten sposób?? Oczywiście jak robię pauze to stoję na wyłączonym trybie out.

  Czy dobrze myślę z włożoną kartą tryb out jest zapisany jako Inna praca?

  Pozdrawiam

 23. Dzien dobry.
  Chce zapytac o taka sytuacje:
  Jezdze zawodowo ciezarowka, ale w weekend chce wynajac sobie ciezarowke z wypozyczalni, bo potrzebuje sie przeprowadzic wraz z rodzina. Czy w tym czasie, poruszajac sie wynajeta na wlasny uzytek ciezarowka musze uzywac karty?

 24. Witam Adam, na co dzień jeżdżę wywrotką i kilkakrotnie już w swojej karierze o to czy w trakcie dnia podczas jazdy po budowie, firmie, czy żwirowni można przełomczać na OUT to odpowiadali, że jest to nielegalne a z Twojego filmu wynika że można. Proszę opisz to jeszcze dokładniej.
  Pozdrawiam Hubert

 25. Z funkcji OUT możemy także korzystać w autobusie wykonującym "regularny przewóz liniowy do 50 km" . Z włożoną kartą lub bez karty.

 26. A jeżeli mój ciągnik jest 3.5t wyposażony w tachograf ,kiedy jadę bez przyczepy to muszę jechać z kartą w trybie out?

Comments are closed.

Related Post