Mechanik z Dojazdem Warszawa Naprawa Auta Warszawa 4 rzeczy, o których zapomnieli ci powiedzieć w szkole jazdy

4 rzeczy, o których zapomnieli ci powiedzieć w szkole jazdy


Mechanik z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Mobilny Mechanik +48 570 933 114

1. Mobilny Elektryk +48 512 149 689

2. Mobilny Elektryk +48 534 649 204

Mobilny Mechanik dojazd do 30 min!

Lub wybierz opcje Mechanika z dojazdem w Warszawie

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaJak stać się lepszym kierowcą? Nawet najbardziej doświadczeni kierowcy nie zawsze znają wszystkie wskazówki, które mogą ułatwić prowadzenie samochodu. Większość z nich jest przekonana, że jeśli znają wszystkie reguły panujące na drogach, będą gotowi na każdą możliwą sytuację na trasie. Jednak poza tymi zasadami, istnieją inne, wcale nie mniej ważne. A jeśli ich nie przestrzegacie, możecie poważnie się zranić nawet podczas małej stłuczki!

Czy wiecie jak sprawdzić, czy przewody hamulcowe w waszym aucie są w dobrym stanie? Albo dlaczego nie powinniście podnosić całej stopy z podłogi wciskając różne pedały? Jak poprawnie zapinać pas? Cóż, warto to wiedzieć!

CZAS:

Ustaw fotel w odpowiedniej pozycji 0:53

Sprawdzaj przewody hamulcowe 4:30

Nie podnoś całej stopy z podłogi, kiedy wciskasz inne pedały 5:45

Zapinaj poprawnie pas 6:45

#samochody #prowadzeniepojazdu #auto

Muzyka: Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com/

STRESZCZENIE:

– Kiedy siedzisz na miejscu kierowcy, twoje kolana powinny być lekko ugięte. Jeśli musisz wyciągnąć nogi, żeby dosięgnąć pedału gazu, przysuń fotel do przodu.

– Fotel powinien być tak ustawiony, żeby twoje biodra znajdowały się na tej samej wysokości co kolana. Jeśli nie widzisz dobrze zza przedniej lub bocznych szyb samochodu, podnieś fotel do góry.

– Oparcie fotela powinno być odchylone pod kątem 100 stopni. Jest to najwygodniejsza pozycja dla ciała.

– Najlepszym sposobem trzymania kierownicy, jest ustawienie rąk na godzinie 9 i 3. Przy założeniu, że kierownica jest tarczą zegara, połóż lewą dłoń tam, gdzie na zegarze jest 9, a prawą na godzinie 3.

– Powinieneś regularnie sprawdzać stan przewodów i klocków hamulcowych. Nawet najmniejsza szczelina na przewodzie hamulcowym może spowodować wypadek, ponieważ nie będziesz w stanie zatrzymać przez to samochodu.

– Żeby sprawdzić, czy przewody hamulcowe twojego samochodu są w dobrym stanie, dotknij je. Jeśli są twarde i pękają, kiedy próbujesz je zgiąć, należy je wymienić.

– Musisz też pamiętać, że twoja stopa zwykle opiera się na pięcie kiedy trzymasz ją na gazie. Ale kiedy chcesz wcisnąć hamulec, pięta może nie dotykać podłogi.

– Górny pas powinien przechodzić przez klatkę piersiową i obojczyk, a dolny przez twoje biodra. Nie zapinaj ich na brzuchu.

– Jeśli twój samochód nie posiada funkcji regulacji pasa, możesz zawsze przesunąć fotel w przód lub tył. Jeśli i to nie pomogło, kup pokrowiec na pas.

******
Zasubskrybuj nasze kanały:

5-minutowe Sztuczki
https://bit.ly/2J4IN8l
5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIEWCZYN
https://bit.ly/2txVU7w
5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI
https://bit.ly/2F40z7V
PRAWDZIWE HISTORIE
https://bit.ly/2J3Cdis

source

Mechanik z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Mobilny Mechanik +48 570 933 114

1. Mobilny Elektryk +48 512 149 689

2. Mobilny Elektryk +48 534 649 204

Mobilny Mechanik dojazd do 30 min!

Lub wybierz opcje Mechanika z dojazdem w Warszawie

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

46 thoughts on “4 rzeczy, o których zapomnieli ci powiedzieć w szkole jazdy”

 1. Gdy wpadniesz w poslizg a niemasz szans na wyjście z niej a nikogo niema na drodze to warto zrobić kulę obracasz samochód tyłem i to może Ci uratować życie

 2. O kurła nie wiedziałem za jak nie widać przez przednią szybę bo masz za nisko ustawiony fotel to trzeba podwyższyć

 3. Na kursie nie nauczą cię dwóch podstawowych zasad, czyli zasada szczególnej ostrożności i ograniczonego zaufania. Większość młodych kierowców nie wie o co tu chodzi, ale oglądając filmy z wypadków samochodowych na YT dużo można się nauczyć. Lepiej użyć się na cudzych niż własnych błędach. 😀

 4. Podpunkt 1, prawidłowe ustawienia fotela jest poruszane w każdej szkole. Nawet podczas egzaminu wymagane jest to przy tzw przygotowaniem do jazdy…

 5. ABS zapobiega wpadnięciu w poślizg? Piszczenie klocków to zawsze awaria układu hamulcowego? I serio twierdzicie, że na kursie nie uczą siedzieć za kierownicą i zapinania pasów? Z bólem serca to obejrzałam, bo chciałam wiedzieć jakie bzdury jeszcze wymyślicie…

 6. Pfft ja mam 11 lat i umiem zmieniać biegi

  Płynnie
  Jak będę miał prawo jazdy tose kupię Nissan 350z
  Poczym pszerobię go na samochód nfs underground 2

 7. ABS jest po to żebyś nie wpadł w poślizg… ŻE CO!?! ABS jest po to, żeby koła się nie blokowały i żebyś mógł skręcić podczas hamowania. Od poślizgu jest ESP. Nie nagrywajcie czegoś o czym nie macie pojęcia.

 8. Chłopie nwm o jakich ty migdałach myślałeś ale wiedz że tego uczą w szkołach jazdy więc weź uzupełnij wiedzę bo ten materiał to nieprawda

 9. Nie wiem do jakiej szkoły trzeba chodzić, żeby instruktor nie zwrócił uwagi na takie podstawy podstaw…
  1. Zmiana pozycji fotela to raczej odruch kierowcy. Jeżeli kierowca wsiada nie do swojego samochodu i nie czuje komfortu, to sam pozycję fotela zmieni…Tu nawet nie ma co uczyć, ale tak czy siak, dobry instruktor tłumaczy, jak fotel ustawić.
  2. 30h to za mało, żeby skupiać się na takich rzeczach i duży natłok informacji tylko zniechęciłby kursantów do robienia kursów
  3. Ustawienie stopy między dwoma pedałami jest wygodniejsze, samemu się to wyczuwa, jak kto komu wygodniej tak naprawdę, ale z tego, co wiem i ile osób znam, to każdy sam się domyślił, że fajno mieć nogę pomiędzy….
  4. To też jest kwestia naturalna, jak pas jest na brzuchu to po prostu zaczyna boleć brzuch

  Filmik totalnie bezsensu XD

 10. Jedna i podstawowa zasada dla wszystkich uczestników ruchu drogowego ( piesi, rowerzyści,kierowcy aut osobowych i dostawczych, gówniarzy na hulajnogach i wszystkich innych, którzy mogą i uczestnicz w ruchu drogowym.) JEŚLI POSIADACIE MÓZG,ZACZNIJCIE GO UŻYWAĆ jeżeli nie rozumiesz zasady JEDŹ AUTOBUSEM LUB POCIĄGIEM.

 11. Abs nie zapobiega wpadnięciu w niekontrolowany poślizg tylko ogranicza poślizg kół podczas hamowania, od zapobiegania wpadnięciu w niekontrolowany poślizg jest esc

Comments are closed.

Related Post